Szczęśliwego Nowego Roku!

Dziękuję za ten rok 2017, za każdego z was i za każdą świętą chwilę, którą razem przeżyliśmy. 🙂 Szczęśliwego Nowego Roku!

Zapraszam też do odsłuchania zajęć Kursu Cudów Online z niedzieli 31 grudnia. Tego ostatniego dnia roku przyglądaliśmy się temu, za co jesteśmy wdzięczni. Jeśli chcesz, jako dodatkową formę praktyki możesz sporządzić swoją „listę wdzięczności” za ten rok. Wypisz na niej wszystko, za co jesteś Bogu, sobie, ludziom i wydarzeniom w twoim życiu wdzięczny. Mogą to być nawet bardzo proste, pozornie prozaiczne rzeczy. Zauważ je, wypisz i spróbuj poczuć.

W naszym podsumowaniu tego roku nie skupiajmy się na tym, co było „złe”, ale  na tym, co było dobre. Jeśli będziesz ze sobą szczery, to zobaczysz, że nawet pozorne porażki czegoś cię nauczyły. W tym sensie nic nie jest „złe”. Być może myliłeś się w swoich interpretacjach pewnych sytuacji, ale możesz być wdzięczny za to, że widzisz teraz, iż się myliłeś, a więc rozpoznajesz swoją moc, by zmienić zdanie – by przemienić swój umysł. Bądź za to wdzięczny.

Aby posłuchać zajęć online, wejdź na stronę Kursu Cudów Online i kliknij w audio: WDZIĘCZNOŚĆ.

Za co jestem wdzięczny

3 Replies to “Szczęśliwego Nowego Roku!”

 1. Jestem bardzo wdzięczna Tobie, Kochany Rafale i Wszystkim Innym za wszystko, co tutaj znajduję każdego dnia.
  Szczęśliwego Nowego Roku! <3

 2. Kochani moi Bracia, dziękuję Wam za obecność, za wspólne lekcje, za komentarze.
  Tobie Rafale jestem ogromnie wdzięczna za pracę jaką wykonałeś w roku 2017 rok i nie tylko.
  Cieszę się,że jesteście.
  Twojej żonie Marysi dziękuję za obrazy , za nagrania, za prace którą wykonała i wykonuje pomagając Tobie i nam.,
  Kocham Was wszystkich.

 3. Jestem wdzięczna Tobie Rafale za to ,że mogłam z Tobą każdego dnia tego roku odkrywać zasady cudów. Dziękuję za nagranie 15 rozdziałów Tekstu. Czytanie tego Tekstu z praktycznym jego zrozumieniem było dla mnie bardzo ” trudną” lekcją do przerobienia. Mam nadzieję, że w przyszłym Roku dostaniemy kolejny prezent ….:)