Wolność od cierpienia

To jest prawdziwy dzień radości. W tym dniu bowiem decyduję się słuchać Głosu, który mówi mi o mojej Rzeczywistości. W ten sposób odkrywam, kim naprawdę jestem i przypominam sobie, że jestem wolny od wszelkiego cierpienia. Przeczytaj lekcję 340 Kursu Cudów:

Dziś mogę być wolny od cierpienia.

Ojcze, dziękuję Ci za ten dzień i za wolność, którą z pewnością przyniesie. Ten dzień jest święty, bo dziś Twój Syn będzie wybawiony. Jego cierpienie przeminęło. Albowiem usłyszy on Twój Głos, który tak nim pokieruje, by dzięki wybaczeniu odkrył Chrystusowe widzenie i na zawsze był wolny od wszelkiego cierpienia. Ojcze mój, dzięki Ci za ten dzień. Narodziłem się w tym świecie tylko po to, by dosięgnąć tego dnia i doświadczyć tego, co w radości i wolności przechowuje on dla Twojego świętego Syna i dla świata, który wytworzył, a który dziś jest wyzwolony wraz z nim.

Raduj się dzisiaj! Raduj się! Dziś nie ma miejsca na nic poza radością i dziękczynieniem. W tym dniu nasz Ojciec wybawił Swego Syna. Nie ma nikogo wśród nas, kto nie będzie dziś zbawiony. Nie ma nikogo, kto pozostanie w lęku, oraz nikogo, kogo Ojciec nie przygarnie do Siebie i nie przebudzi w Niebie, w Sercu Miłości. (Kurs Cudów, Lekcja 340)

Posłuchaj nagrania inspirowanego lekcją 340 Kursu Cudów:

Listen to „Wolność od cierpienia (Lekcja 340)” on Spreaker.