Witaj w Nowym Roku

Witajcie w Nowym Roku kochani.

Niech ten rok poniesie nas dalej niż kiedykolwiek moglibyśmy sobie wyobrazić. Niech każda w nim chwila będzie nowa i święta. Niech będzie czasem otwartego Serca, które zajmuje się jedynie szerzeniem Miłości, bo nie ma nic innego do zrobienia. 🙂

Chcę Wam jednocześnie powiedzieć, że prawdopodobnie w tym roku będę pisał dużo mniej artykułów, gdyż chcę się przede wszystkim skupić na praktyce i tłumaczeniu Drogi Serca oraz innych przekazów Drogi Mistrzostwa. Tłumaczenia te będę publikował na nowo założonej stronie: http://drogamistrzostwa.pl/, ale część z nich będziesz mógł znaleźć również TUTAJ.

Jednocześnie cały czas jestem dla Ciebie dostępny, jeśli masz jakieś pytanie dotyczące Kursu Cudów, potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w swojej duchowej przemianie, czy po prostu chcesz się połączyć w świetle i radości. Możesz do mnie zadzwonić lub napisać. Cały czas jestem też otwarty na indywidualne spotkania, jeśli ktokolwiek by takowego potrzebował, a także prowadzę spotkania grupowe.

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie.
Kocham i dziękuję za wszystko.
Rafał

4 Replies to “Witaj w Nowym Roku”

  1. Jestem bardzo wdzięczna za ten piękny rok, wspólnie spędzony z Kursem Cudów, za wspaniałe artykuły, a także za tłumaczenie i dzielenie się przekazami Drogi Mistrzostwa:)