Urlop od ego

Zastanawiasz się nad tym, gdzie wybrać się na urlop? Polecam unikalną ofertę „All inclusive” w Domu Ojca: Pobyt POZA CZASEM w przytulnym, cichym, niepodatnym na zewnętrzne zakłócenia zakątku przestrzeni własnego Serca. Warunki klimatyczne: Pogoda Ducha. Wyżywienie: Bufet z nieogranicznym dostępem do Źródła Miłości. Zakwaterowanie: W Domu Ojca jest mieszkań wiele, każdy znajdzie coś dla siebie. Uniwersalne WIFI – możliwość kontaktu z całym Wszechświatem za pomocą myśli. Bagaż: niepotrzebny, a nawet niewskazany. Dojazd: teleportacja poprzez intencję. Koszt: niezabieranie siebie – swoich koncepcji, historii i przekonań – ze sobą. Oferta dostępna zawsze i wszędzie tam, gdzie jesteś, w czasie wybranym przez ciebie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z międzywymiarowym Biurem Podróży we wnętrzu własnego serca. 🙂

9 Replies to “Urlop od ego”

  1. Dziękuję 🙂 Tylko nie bardzo rozumiem, jak to zrobić: „Uniwersalne WIFI – możliwość kontaktu z całym Wszechświatem za pomocą myśli”. Jak za pomocą myśli?

    • Dla przykładu: Pomyśl sobie w tej chwili o jakiejś osobie, która – jak Ci się wydaje – znajduje się daleko od Ciebie. Masz już ją w umyśle? Właśnie się z nią skontaktowałaś! 🙂 Lub – powiem więcej – jesteś z nią w tej chwili. Przekroczyłaś złudzenie czasu i przestrzeni oraz przekonanie o byciu zawartym w fizycznej tożsamości. Rozpoznałaś, że oddzielenie nie jest prawdą. Wszystko jest myślą w twoim umyśle.

  2. Super interpretacja. 🙂 🙂
    Niestety długa droga jeszcze przede mną.
    pozdrawiam 🙂