Transmisja na żywo w sobotę 21.01.2017 r.

OŚWIECAJĄCY TRENING UMYSŁU KURSU CUDÓW
Trzeci tydzień z lekcjami Kursu

Zaproszenie do uczestnictwa w transmisji
audiowizualnej na żywo na facebooku
w sobotę 21 stycznia 2017 r. o godz. 21.00.

Transmisja na żywo na facebookuDochodzimy do nowego etapu praktyki z lekcjami Kursu Cudów. Ostatnie lekcje skłaniały cię do wzięcia pełnej odpowiedzialności za swój umysł, dokonując jednocześnie jasnego rozróżnienia między tym, co prawdziwe, a tym, co fałszywe. Przyglądałeś się idei, że wszystkie twoje myśli wywołują skutek, wytwarzając złudzenia lub biorąc udział w szerzeniu prawdy. Zobaczyłeś też, że nie jesteś sam w doświadczaniu rezultatów swojego myślenia i postrzegania. Zrozumiałeś, że wszystko, co myślisz i robisz, uczy cały wszechświat. Uświadomiłeś też sobie, że postrzeganie oddzielenia nie można nazwać widzeniem i dlatego wyraziłeś deteminację, by doświadczyć, czym jest prawdziwe widzenie. Twoją motywację wzmogło, być może, rozpoznanie, że nie podoba ci się to, co widzisz, i chcesz w zamian doświadczyć swojej doskonałej, wiecznej, niewinnej, niepodatnej na zranienie rzeczywistości. Zakreśliłeś swój krąg i powiedziałeś: „Nie wyjdę z niego, póki nie zacznę widzieć, póki się nie obudzę, póki nie rozpoznam, kim naprawdę jestem”.

Podczas transmisji podsumujemy ostatni tydzień praktyki z lekcjami i otworzymy się na nowe doświadczenie. Transmisja będzie trwała około 45 min. Na końcu będzie czas na ewentualne pytania. Pytanie będzie można zadać w formie krótkiego komentarza pod filmem. W każdym momencie transmisji możesz też w formie tekstu lub emotikonu podzielić się tym, co czujesz. 🙂

Jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniu na żywo, to zapraszam Cię na stronę GŁOS SPOZA CZASU na facebooku o godz. 21.00 w najbliższą sobotę.

Do zobaczenia!