Transmisja na żywo w sobotę 18.02.2017

OŚWIECAJĄCY TRENING UMYSŁU KURSU CUDÓW
Pierwsze 50 lekcji

Zaproszenie do uczestnictwa w transmisji
audiowizualnej na żywo na facebooku
w sobotę 18 lutego 2017 r. o godz. 21.00.

Transmisja na żywo na facebookuPierwszy etap na naszej przygody  z lekcjami Kursu Cudów dobiega końca. Choć oczywiście będziemy kontynuować pracę z lekcjami Kursu, to już nawet pierwsze 50 lekcji i następujące po nich 10 lekcji powtórzeniowych zawierają wszystko, czego potrzebujesz do swojego przebudzenia. Każda lekcja prowadzi cię do Domu, którego w rzeczywistości nigdy nie opuściłeś, poprzez otworzenie twojego umysłu na doświadczenie wiecznej doskonałej rzeczywistości poza twoimi złudzeniami.

Podczas sobotniej transmisji zrobimy krótkie podsumowanie ostatnich  lekcji i pozwolimy na doświadczenie światła, pokoju i miłości, które zastąpi nasze  ograniczone  definicje i wyobrażenia o nas samych Transmisja będzie trwała około 45 min. Na końcu będzie czas na ewentualne pytania. Pytanie będzie można zadać w formie krótkiego komentarza pod filmem. W każdym momencie transmisji możesz też w formie tekstu lub emotikonu podzielić się tym, co czujesz. 🙂

Jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniu na żywo, to zapraszam Cię na stronę GŁOS SPOZA CZASU na facebooku o godz. 21.00 w najbliższą sobotę.

Do zobaczenia!