Światło świata – codzienne medytacje online

Drodzy Przyjaciele.

W obecnym czasie zawirowań i rosnącego lęku ludzi w związku z koronawirusem, stajemy przed decyzją, czy wykonamy zadanie, z którym jako dusze przyszliśmy na ten świat: Czy przyniesiemy światło w sam środek ciemności i szaleństwa poprzez pamiętanie, kim NAPRAWDĘ JESTEŚMY? Czy pomożemy w transformacji ludzkiej świadomości? Czy dokończymy ten Wielki Eksperyment Przebudzenia, który sami zapoczątkowaliśmy? Czy wybierzemy miłość zamiast lęku? Czy będziemy zmianą, której wszyscy pragniemy? Czy będziemy światłem świata?

Serdecznie Was zapraszam do uczestnictwa w nowym cyklu spotkań online pt.: „Światło świata” codziennie rano o godz. 7.00 od soboty 21 marca do niedzieli wielkanocnej 12 kwietnia 2020 r. Celem spotkań online jest codzienna duchowa praktyka zmierzająca do podtrzymywania stanu poczytalności naszych własnych umysłów oraz podnoszenia wibracji nas i całej planety. Podczas tych spotkań będę prowadził około 15 minutową medytację oraz sugerował myśl do praktyki na dany dzień.

Jeśli chcesz, możesz podzielić się informacją o tych spotkaniach z innymi.

Z miłością i wdzięcznością za każdego z Was,
Rafał

Więcej informacji o tym cyklu spotkań znajdziesz na stronie: https://niebonaziemi.org/swiatlo-swiata-codzienne-medytacje/.