Wydarzenie: Warszawa, 23.11.2016

Klub Przyjaciół „Nieznanego Świata” zaprasza 23.11.16 o godz. 17.30 na spotkanie z Kursem Cudów – arcydziełem duchowej przemiany, które prowadzi do doświadczenia pokoju oraz uzdrowienia dzięki mocy miłości i przebaczenia.

Gościem „NŚ” będzie Rafał Wereżyński, nauczyciel Kursu Cudów. Prowadzi on spotkania w całej Polsce i na świecie, na których dzieli się radością swojego przebudzenia, dając świadectwo tego, że idee zawarte w Kursie są prawdziwe oraz inspirując do radykalnej zmiany paradygmatu myślenia. Podczas swojej prelekcji w księgarni „NŚ” opowie nam o istocie treningu umysłu Kursu Cudów, praktyce przebaczenia, jak również potrzebie naprawy i uzdrowienia fałszywego postrzegania. Wykład jest przeznaczony zarówno dla osób, które nie zetknęły się z Kursem Cudów, jak i tych, które Kurs już znają.

Spotkanie z Kursem Cudów w Nieznanym ŚwiecieKurs Cudów to genialnie zaprojektowany trening umysłu, którego celem jest wyćwiczenie Cię w innym postrzeganiu wszystkich i wszystkiego na świecie oraz obudzenie doświadczenia Twojej Prawdziwej Jaźni, nieograniczonej więzami czasu i przestrzeni. Jedną z podstawowych idei Kursu Cudów jest przebaczenie rozumiane jako rozpoznanie, że to, co – jak sądzimy – nam wyrządzono, nigdy nie miało miejsca. Kurs wskazuje nam wprost, że Miłość jest jedyną rzeczywistością, a lęk nie istnieje. Oddzielenie od Boga oraz wynikające z niego poczucie winy, konflikt, cierpienie i śmierć są całkowicie nieprawdziwe. Każdy może tego doświadczyć poprzez uwolnienie się od fałszywej identyfikacji ze swoimi myślami i cielesną tożsamością. Kurs Cudów mówi, że nie ma sensu naprawiać świata, gdyż jest on jedynie skutkiem. „Celowa natomiast jest zmiana twych myśli o świecie. Wówczas zmieniasz przyczynę. Skutek zmieni się automatycznie.” (Kurs Cudów, fragment lekcji 23).

Serdecznie zapraszamy!

Informacja o wydarzeniu na facebooku:
https://www.facebook.com/events/1155707571131391/