Spotkania indywidualne

Spotkania indywidualne z Kursem CudówJeśli odczuwasz jakieś blokady dla przepływu miłości i doświadczenia pokoju w swoim życiu i chciałbyś skorzystać z mojej pomocy w ich uwolnieniu podczas indywidualnego spotkania, to zapraszam do kontaktu. W trakcie naszego spotkania możemy się przyjrzeć konkretnym sprawom, które przyniesiesz, i pozwolić na ich uzdrowienie. Podstawą mojej pracy jest wewnętrzne duchowe prowadzenie. Pomocniczo posługuję się żywymi praktykami Drogi Mistrzostwa: Radykalnym Wglądem i Oddechem Miłości oraz doświadczeniem wyniesionym z treningu umysłu Kursu Cudów. Spotkanie zazwyczaj ma formę rozmowy, w razie potrzeby zakończonej prowadzoną medytacją i/lub sesją oddechową. Jest też możliwe umówienie się tylko na sesję Oddechu Miłości.

Czas spotkania:
Czas indywidualnego spotkania: 50 min lub 2 godz. Konkretny dzień i godzina do ustalenia.

Miejsce spotkania:
Na ten moment prowadzę głównie sesje przez telefon. W indywidualnych przypadkach jest również możliwe spotkanie przez skype/zoom.

Koszt:
50 min. – 200 zł
1,5 godz. – 300 zł
2 godz. – 400 zł
(w przypadku sesji dla par koszt sesji to: 50 min – 300 zł, 2 godz. – 500 zł)

Wpłaty można dokonać przed lub po spotkaniu, gotówką lub na konto:
M. Wereżyńska i R. Wereżyński s.c.
37 1140 2004 0000 3602 7830 4528
Tytuł wpłaty: usługa szkoleniowa oraz imię i nazwisko (jeśli inne niż nadawcy przelewu)

Umówienie spotkania
Jeśli chcesz umówić się na spotkanie indywidualne, napisz email na adres: info@przemianaumyslu.pl. Terminy sesji ustalane są przez moje biuro.

Wysyłka emaila na powyższy adres emailowy oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą Polityki prywatności.

Jeśli chcesz napisać osobistego emaila do mnie niezwiązanego z umówieniem spotkania, wejdź na zakładkę KONTAKT.