Spotkania indywidualne

Spotkania indywidualne z Kursem CudówJeśli odczuwasz jakieś blokady dla przepływu miłości i doświadczenia pokoju w swoim życiu i chciałbyś skorzystać z mojej pomocy w ich uwolnieniu podczas indywidualnego spotkania, to zapraszam do kontaktu. W trakcie naszego spotkania możemy się przyjrzeć konkretnym sprawom, które przyniesiesz, i pozwolić na ich uzdrowienie. Podstawą mojej pracy jest wewnętrzne duchowe prowadzenie. Pomocniczo posługuję się żywymi praktykami Drogi Mistrzostwa: Radykalnym Wglądem i Oddechem Miłości oraz doświadczeniem wyniesionym z treningu umysłu Kursu Cudów. Spotkanie zazwyczaj ma formę rozmowy, w razie potrzeby zakończonej prowadzoną medytacją i/lub sesją oddechową. Jest też możliwe umówienie się tylko na sesję Oddechu Miłości.

Czas spotkania:
Czas indywidualnego spotkania: od pół godziny do 2 godzin (w zależności od Twoich potrzeb). Konkretny dzień i godzina do ustalenia. Jeśli chcesz umówić się na indywidualne spotkanie, proszę o sms na numer telefonu: 600 189 916 lub o email na adres: rafal@przemianaumyslu.pl

Wysyłka emaila na powyższy adres emailowy oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą Polityki prywatności.

Miejsce spotkania:
Do uzgodnienia. Najczęściej u mnie w mieszkaniu w Warszawie.
Możliwe jest również spotkanie poprzez skype lub rozmowa telefoniczna.

Koszt:
Do 1 godz. – 150 zł
Od 1 godz. do 2 godz. – 300 zł

Wpłaty można dokonać przed lub po spotkaniu, gotówką lub na konto:
M. Wereżyńska i R. Wereżyński s.c.
37 1140 2004 0000 3602 7830 4528
Tytuł wpłaty: usługa szkoleniowa