Podziękowania, projekty i życzenia

Wszystkim czytelnikom tego bloga oraz strony Drogi Mistrzostwa, zarówno tym, których znamy osobiście, jak i tych, których fizycznie w tym życiu jeszcze nie spotkaliśmy, dziękujemy za ten piękny rok  i za wspólną podróż pełną cudów. Dziękujemy za Wasze piękne dusze, które rozświetlają nasz świat. Dziękujemy za wszelkie wsparcie, czy to w formie ofiarowanych przez Was darowizn, czy też innych darów, jakie każdy z Was wniósł do naszego życia. Wasza obecność, Wasze światło, Wasz uśmiech czy dobra myśl, Wasza przemiana, a także duchowe braterstwo, które współtworzymy, to dla nas bezcenne dary. Słowa nie są w stanie wyrazić naszej wdzięczności.

Chcemy też powiedzieć, że jesteśmy wdzięczni za wielkie oczyszczenie i przemianę, które zadziały się w naszym życiu w tym roku. Nie sposób opisać wszystkiego, co się nam odsłoniło i cały czas odsłania, zwłaszcza w ostatnich dwóch miesiącach. Można by to wszystko zawrzeć w grubej książce o tematyce mistycznej z wątkiem przygodowym. Kto wie, może kiedyś taką napiszemy. 🙂 Na razie po prostu czujemy wdzięczność i delektujemy się uzdrowieniem naszych umysłów, otwarciem serc oraz odświeżonym i całkowicie nowym postrzeganiem i sposobem przeżywania codziennego życia. Czujemy, że to dopiero początek wielkiej przygody, w której Niebo naprawdę łączy się z Ziemią. To już nie są tylko marzenia, lecz przeżywana przez nas rzeczywistość, która odsłania się przed nami krok po kroku każdego dnia, niczym nowy rozdział lub nowy akapit w księdze naszego życia. Jednocześnie mamy świadomość tego, że ta sama nowa, wibrująca światłem, mocą i miłością rzeczywistość jest dostępna dla każdego.

W nadchodzącym roku nadal będziemy tłumaczyć i udostępniać materiały Drogi Mistrzostwa, w tym comiesięczne nagrania i teksty kolejnego cyklu lekcji pt.: Droga Przemiany. W styczniu 2019 r. wydawnictwo Shanti Christo założone przez naszego przyjaciela Marka Konieczniaka wyda długo oczekiwaną książkę pt.: Listy Jeszuy. Szykuje się również sporo wydarzeń i spotkań, o których będziemy Was na bieżąco informować. Na razie powiemy tylko tyle, że w dniach 20-24 marca odbędzie się intensywny warsztat z Drogą serca z zaproszonym przez nas nauczycielem i uzdrowicielem z Anglii, Israelem. Już niedługo podamy więcej informacji na ten temat. Będziemy również prowadzić cotygodniowe kameralne spotkania (grupy 5-osobowe) w naszym domu dla tych, którzy poczują potrzebę, żeby wejść głębiej w kontakt z samym Sobą, ze swoją duszą, z przestrzenią serca, z wielowymiarowymi aspektami swej Istoty, z celem, dla którego przybyli na ten świat. Więcej informacji już wkrótce.

Tymczasem życzymy Wam Wesołych, Spokojnych, Pełnych Miłości Świąt Bożego Narodzenia. Niech Chrystus rodzi się w każdym z nas i niech żyje nami, niech oddycha, czuje, działa i mówi poprzez nas. Niech stary rok minie w poczuciu wdzięczności za wszystko, co otrzymaliśmy. Niech Nowy Rok i każda chwila w nim będzie świadomym przeżywaniem Życia, którym jesteśmy, miłosnym spotkaniem z samym Sobą, przygodą szczęśliwych dzieci, które bawią się w tworzenie Dobra, Świętości i Piękna.

Z całą miłością i wdzięcznością,
Maria i Rafał Wereżyńscy
P.S. Najpóźniej w pierwszy dzień Świąt udostępnimy tekst channelingu Jeszuy z tegoroczego festiwalu Drogi Serca w Anglii.

3 Replies to “Podziękowania, projekty i życzenia”

  1. Kochani bracia i siostry , brak słów by wyrazić wdzięczność, miłość, radość. BARDZO DZIĘKUJĘ.
    Niech Bóg nas Błogosławi, niech Bóg Błogosławi każdego z nas.

  2. Dziękuję za wszystko, co dla nas robicie i za to, że Jesteście .A Jesteście Błogosławieństwem dla ludzkości. <3 Wesołych Świat 🙂

  3. Dziękuję za Obecność Chrystusową w was, że staliście na mojej ścieżce i pomogliście otworzyć mój umysł i Serce, na To, Co jest prawdziwe, za świadectwo, że Bóg Jest, za bezkompromisowość, za Miłość, Której się z radością poddaję i niechaj poprzez to ciało i umysł płynie, a wszelkie pojawiające się egotyczne kręgi lęku rozmywa. Bo jest tylko Miłość.
    Dziękuję, Jestem wdzięczna i błogosławię! Aloha!