Otwarcie kanału komunikacji

Ty jesteś kanałem przepływu Miłości Boga w tym świecie. Bóg chce się szerzyć z twego serca na wszystko, co stworzone. Twoje ciało jest więc narzędziem komunikacji. Komunikowanie miłości ze Źródła może przybrać najprzeróżniejsze formy. Może to być tak proste jak uśmiech do pani w sklepie, dobre słowo do „nieznajomego”, ciepły gest otuchy lub czułości, czy po prostu świadome przeżywanie obecnej chwili. Może też przyjąć formę channelingu duchowych przekazów spoza czasu.

Channeling nie jest niczym nadzwyczajnym, ponieważ jest po prostu formą komunikacji. Jedynie pytanie jest takie: co komunikujesz? Czy komunikujesz miłość czy lęk? Czy przekazujesz prawdę czy fałsz? Czy jesteś kanałem dla ducha czy ego?

Prawda jest taka, że Głos Ducha – ów głos spoza czasu – mówi do ciebie przez cały czas, choć możesz go nie słyszeć, zagłuszając go ciągiem koncepcji, osądów i przekonań. Czy nie nadszedł już czas, by zacząć słuchać? Co więcej, czy nie nadszedł czas, by zacząć słyszeć?

Ów głos spoza czasu może przybrać formę, którą zidentyfikujesz jako głos Jezusa, czy innego duchowego Pomocnika, który nie robi nic innego, jak tylko wzmacnia sygnał ze Źródła, przez co pomaga ci Je lepiej usłyszeć, poczuć, zrozumieć. Czemu by więc nie użyć pomocy tych, którzy przeszli już drogę, na którą ty – być może – dopiero wstępujesz? Oni są bardzo skorzy do pomocy. Ale nie zrobią nic bez twojego przyzwolenia, bez twojej zgody, ponieważ szanują twoją suwerenność i cenią twoją wolność.

W chwili, gdy jesteś naprawdę chętny nawiązać lub pogłębić swój kontakt z Bogiem, cała pomoc jest ci dana. Nie musisz tego robić sam. Nie jesteś sam. Poproś o pomoc. Poproś o to, być mógł być świadomy obecności Boga w tobie. Otwórz kanał swego serca, aby miłość Boga mogła przez niego swobodnie płynąć.

Otwarcie kanału komunikacji nie jest trudne. Bo Bóg już tu jest. Już jest w Twoim sercu. Wystarczy, że uznasz Jego Rzeczywistość. Wystarczy, że będziesz pamiętał, że Źródło twego Życia nie jest nigdzie na zewnątrz. Nie musisz Go nigdzie szukać. Ono jest tutaj. Ono jest teraz. Jest czystą nieosądzającą niczego świadomością. Jest prawdą o tobie. Jest pokojem twego serca, w którym znikają wszystkie złudzenia.

3 Replies to “Otwarcie kanału komunikacji”