Nowy Początek – nowy cykl zajęć online

Zapraszam na nowy cykl zajęć online na żywo pt.: Nowy Początek. Zajęcia te będą się odbywały w każdą niedzielę o godz. 10.00 – oprócz tych niedziel, w których prowadzę spotkania stacjonarne z grupami. W poniższym nagraniu dzielę się tym, co zainspirowało mnie do stworzenia tego nowego cyklu zajęć, podczas których po prostu otworzymy nasze serca i umysły i pozwolimy Duchowi w nas, aby nas prowadził. Aby uczestniczyć w zajęciach w niedzielę, kliknij TUTAJ.

Listen to „Nowy Początek” on Spreaker.

4 Replies to “Nowy Początek – nowy cykl zajęć online”

  1. Dziękuję 🙂 Myślę, że już sobie uświadamiamy to co jest Prawdą. Czyli to , że osobno jesteśmy tymi, którzy uczą się jak być Jednym. Jednak wystarczy gdy tylko spotkamy się aby odczuć tę jedność w Chrystusie, zaczyna ona rzeczywiście funkcjonować, tym silniej im bardziej chcemy zobaczyć Chrystusa w każdym. Jest to jakby łatwiejsza lekcją , która ma pokazać czym to jest po to aby nauczyć się jej w stosunku do całego świata. Gdy uczymy się słuchać Ducha św w każdym, nie zwracając już uwagi na formę a „głupia” wypowiedź brata trafia w samo sedno tego co mówi do mnie Duch św, tak iż już nieustannie odczuwa się tę jedność, która jest a której ego chciało zaprzeczyć.

  2. Wg. mojego skromnego jeszcze doświadczenia w KC (ok. 2 lata), mogę powiedzieć, że ostatnie tegoroczne KC, mimo, że są długie, bardzo rezonują ze mną. Wysłuchuję wszystkie na raty po kilka razy i nigdy nie mam dość.
    Dzisiejszy Nowy Początek, bardzo trafna decyzja, rzeczywiście „skok kwantowy wiary, zaufania….czysta komunikacja naszych serc”. Cieszę się na myśl, że takie właśnie będą.
    Izabella świetnie prowadzi bieżące lekcje KC…. super dla początkujących jak i dla tych, którzy chcą paraktykować, powtarzać. Świetnie się uzupełniacie w KC.
    Dziękuję bardzo!