Możliwość komentowania zajęć

Chcę Was poinformować, że od kilku dni włączona jest na blogu możliwość dodawania komentarzy bezpośrednio na stronach „Pierwsze 50 lekcji’ oraz „Kurs Cudów Online” (bez potrzeby korzystania z platformy Spreaker). Wprawdzie komentarzy tych nie będę widział (jak w przypadku Spreakera) podczas trwania audycji, ale będę mógł się do nich odnieść po zajęciach. Jeśli więc ktoś ma jakieś pytanie lub chce się podzielić swoim doświadczeniem w związku z zajęciami, można to zrobić poprzez proste dodanie swojego komentarza pod nagraniami.

I jeszcze informacja natury technicznej: Jeśli pierwszy raz dodajesz komentarz na moim blogu, to będę musiał go najpierw zatwierdzić, zanim się pojawi. Każdy następny komentarz będzie się pojawiał od razu bez potrzeby zatwierdzania.

Jeśli chciałbyś się ze mną skontaktować, ale nie na forum publicznym, to oczywiście, jak zawsze, możesz napisać do mnie emaila na adres: rafal@przemianaumyslu.pl

Przemiana, przez którą przechodzisz, praktykując lekcje Kursu Cudów, prowadzi do wyburzenia tego, co – jak myślisz – wiesz. Choć ostatecznie wprowadzi cię to w doświadczenie pokoju i radości, to początkowo może wywoływać niepokój, dezorientację i lęk, gdyż odwracany jest cały twój system myślenia i postrzegania. Pamiętaj, że jestem tu z tobą – i są z tobą wszyscy twoi bracia – zapewniając cię, że nia ma się czego bać. Jeśli czegokolwiek  potrzebujesz w swojej drodze, to daj mi znać.

Dziękuję, że jesteś. Czuję  ogromną wdzięczność i radość, że mogę prowadzić codzienne zajęcia z lekcjami i przypominać sobie, jakim darem jest ten Kurs Cudów i oferowana w nim przemiana. 🙂