Przemiana

Zdjęcie motylaTwoja przemiana jest nieunikniona.Tak jak poczwarka zamienia się w motyla, tak i homo sapiens musi w końcu rozpoznać swoje boskie dziedzictwo. Jest to tylko kwestią czasu. Możesz zwlekać i siedzieć w kokonie czasu i przestrzeni przez tysiące lat, udając, że to jest twój dom. Ale gdzieś w głębi siebie wiesz, że nigdy nie będziesz w pełni szczęśliwy, dopóki nie zerwiesz z ograniczeniami i nie rozpoznasz, skąd przybyłeś, kim jesteś i dokąd zmierzasz.

Przemiana umysłu jest przejściem z iluzji do prawdy, z ciemności do światła, z konfliktu do pokoju, ze śmierci do życia. Nie da się tego zrobić za pomoca ludzkich metod, gdyż wszystkie ludzkie metody – nawet najbardziej „uduchowione” – zmierzają do utrzymania status quo, czyli stanu oddzielenia. Gdzie więc znajduje się rozwiązanie? Z pewnością nie tkwi ono w ludzkim intelekcie i zdolnościach pojmowania. Prawdziwa przemiana umysłu nie jest zamianą jednej iluzji na inną, ale porzuceniem wszystkich złudzeń i rozpoznaniem leżącej za nimi prawdy. Owo doświadczenie pochodzące spoza znanego człowiekowi układu odniesienia jest możliwe dopiero wtedy, gdy człowiek ma dość kondycji, w której się znajduje – gdy jest gotów zaufać i otworzyć sie na COŚ ZUPEŁNIE NOWEGO. Ten kwantowy skok w nieznane jest najprostszą i najbardziej naturalną rzeczą, jaką możesz zrobić. Zamiast krążyć w kółko i rozwiązywać problemy, które w rzeczywistości nie istnieją, może już teraz przypomnieć sobie swoją doskonałą, wieczną niczym nieograniczoną Rzeczywistość. Możesz się przebudzić i rozpoznać, kim naprawdę jesteś.

Droga jest prosta, choć najprawdopodobniej całkowicie odmienna od tego, co znasz. Czy jesteś gotów zaryzykować, by doświadczyć czegoś zupełnie nowego, ponad wszystkimi twoimi koncepcjami? Do tego cię zapraszam. Jeśli potrzebujesz indywidualnego kontaktu, czy pomocy w swojej przemianie, to wiesz, jak mnie znaleźć. 🙂