Wydarzenie: Warszawa, 4 lutego 2017 r.

Klucz do wolności
– czyli jak uciec z pętli czasu

Spotkanie z Rafałem Wereżyńskim
Warszawa, 4 lutego 2017 r.


Czy masz czasem wrażenie, że powtarzasz ten sam dzień, te same zachowania i te same czynności wciąż na nowo i na nowo? Czy zauważyłeś, że nawet gdy zmieniasz okoliczności (miejsce swojego pobytu, pracę, związki, zainteresowania), to i tak zabierasz swoje myśli ze sobą, dokądkolwiek idziesz? Nie możesz uciec od siebie. Nawet śmierć nie uwolni cię od ciebie samego. Czy chciałbyś znaleźć wyjście z tej pętli czasu, z labiryntu myśli i cierpienia, z błędnego koła przyczyny i skutku, w którym sam siebie uwięziłeś? Jeśli tak, to zapraszam Cię na spotkanie, podczas którego odkryjemy klucz do prawdziwej wolności. Zapraszam Cię do całkowicie nowego doświadczenia Rzeczywistości ponad wszystkimi twoimi koncepcjami i definicjami na temat siebie, Boga i świata.

Podczas spotkania posłużymy się między innymi treningiem umysłu Kursu Cudów, a także filmem transformacyjnym pt.: Dzień świstaka.

Klucz do wolności

Każdego dnia, w każdej jego minucie i w każdej chwili, którą zawiera w sobie każda minuta, przeżywasz po prostu na nowo tę jedną chwilę, w której czas przerażenia zajął miejsce miłości. I tak umierasz każdego dnia, by znowu żyć, dopóki nie przekroczysz luki pomiędzy przeszłością a teraźniejszością, która wcale nie jest luką. Tym jest każde życie: pozornym przedziałem od narodzin do śmierci i dalej, znowu do życia, powtarzaniem chwili dawno minionej, której nie można ponownie przeżyć. A cały czas jest tylko szalonym przekonaniem, że to, co się skończyło, jest wciąż tu i teraz. (Kurs Cudów, Rozdział 26, V)


Czas i program spotkania:
Sobota 4 lutego 2017 r.
godz. 10.00-13.00: Sesja poranna: Koniec złudzenia oddzielenia
godz. 13.00-14.00: Przerwa na posiłek
godz. 14.00-16.00: Sesja popołudniowa: Aby mieć, dawaj wszystko wszystkim
godz. 16.00-18.00: Film: Dzień świstaka

Miejsce spotkania:
Warszawa, ul. Irysowa 3a (w siedzibie „Sieciówki”)

Informacje i zapisy:
Tel.: 660 496 144 (Marysia)
E-mail: acimpoland@gmail.com

Maksymalna liczba uczestników: 35 osób

Koszt:
40 zł dla „Sieciówki” (w tym posiłek i napoje)
Dobrowolne datki dla prowadzącego

Serdecznie zapraszamy. Przyjdź taki, jaki jesteś.