Klucze do Królestwa – Lekcja 5 Drogi serca

Możesz być pewien, że gdy w pełni oddasz się odkrywaniu Drogi serca, to odkryjesz sposób bycia w świecie, który jednak nie pochodzi stąd. Odkryjesz taki sposób kroczenia przez życie, w którym doświadczysz bycia unoszonym przez coś, co zdaje się być na zawsze poza tobą, a jednak jest w tobie jako rdzeń i istota twego własnego istnienia. Świat nie zrozumie twej drogi. Nawet ty sam nie będziesz jej pojmował. Będziesz żył tajemnicą, przechodząc od tajemnicy do tajemnicy, unoszony i niesiony przez coś, co przynosi głębi twej duszy satysfakcję i spełnienie daleko wykraczające poza cokolwiek, co możesz sobie teraz wyobrazić. (Droga serca, fragment lekcji 5)

Zapraszam do przesłuchania, przeczytania oraz praktyki dopiero co przetłumaczonej Lekcji 5 Drogi serca, która omawia między innymi Klucze do Królestwa, czyli: pragnienie, intencję, przyzwolenie i poddanie się. Aby zapoznać się z lekcją 5 Drogi serca, wejdź na stronę: : http://drogamistrzostwa.pl/droga-serca-lekcja-5/

4 Replies to “Klucze do Królestwa – Lekcja 5 Drogi serca”

 1. Kochani mam zwyczaj ściągania sobie kolejnych lekcji i przesłań na mp3 w telefonie, w razie gdybym chciał sobie posłuchać a nie był akurat w zasięgu internetu to zawsze mam dane nagranie pod ręką. Jednak tę akurat lekcje nie udaje mi się całej pobrać, pobiera się do 22, 8 minuty i koniec, wygląda jakby przeszło całe nagranie, ale dźwięk jest tylko do tej 22 minuty. Jeżeli również sobie pobieracie lekcje na tel dajcie proszę znać czy ta- 5 lekcja wygrała się cała.
  A za samo tłumaczenie i udostępnienie z całego serca dziękuję i do zobaczenia za kilka dni w Bydgoszczy.
  Kocham i już się cały raduje 😘🤩 💖

  • Właśnie wgrałem lekcję 5 jeszcze raz i już wszystko powinno być w porządku. Dzieki za wiadomość i do zobaczenia 🙂

   • Hej, hej Rafale 🙂
    Rzeczywiście pomogło! Dziękuję pięknie za interwencję bo już myślałem że albo telefon, albo internet mi szwankuje.
    Do miłego