Klucz do wolności – nagrania ze spotkania: 4.02.2017

Zdjęcie grupowe ze spotkaniaOto nagrania audio ze spotkania z Kursem Cudów w Warszawie w dniu 4 lutego 2017 r. Na spotkaniu tym posłużyliśmy się treningiem umysłu Kursu Cudów oraz przykładem filmu Dzień Świstaka, aby przedstawić obraz kondycji ludzkiej, czyli nałogu wiary w czas i przestrzeń, oraz pokazać sposób, w jaki możesz się od tego nałogu uwolnić. W rzeczywistości już to zrobiłeś. Teraz przypominasz sobie jedynie, jak to się stało.

Sesja poranna:

Sesja popołudniowa:

A oto 4 plansze, którymi posłużyliśmy się pomocniczo podczas spotkania:

Mój Dzień Świstaka

Pomocy

Klucz do wolności (cel)

Klucz do wolności (środek)

9 Replies to “Klucz do wolności – nagrania ze spotkania: 4.02.2017”

  1. Świetny pomysł z dniem świstaka, Super pomysł z rozpisaniem „problemu” i „rozwiązania” na tablicach. Można prześledzić gdzie się (pozornie) utknęło i jak to poskładać wszystko w całość. Dziękuję, że jesteś 🙂

  2. Doskonałe info ponieważ dużo w nim mówisz o praktyczny ćwiczeniu Kursu.
    Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

  3. Dziękuję ,że jesteś ! Dziękuję , za to co robisz ! Dziękuję za to że tu trafiłam .Może jeszcze nie ogarniam tego wszystkiego ale już zmieniło się moje życie. Do tej pory ,, dawałam radę” ale teraz już tak nie chcę ! Mam pytanie – trafiłam dopiero na 31 lekcję , czy kontynuować do końca czy rozpocząć od pierwszej lekcji – czy ma to jakieś znaczenie? Popłakałam się dzisiaj rano – ale to takie oczyszczające łzy były .Jeszcze raz bardzo dziękuję ,Pozdrawiam .

    • Cieszę się 🙂 Jeśli chodzi o to, jak rozpocząć lekcje… Myślę, że najlepiej od pierwszej (po przeczytaniu Wprowadzenia do Książki Ćwiczeń). Początkowe lekcje są bardzo cenne. Pokazują ci, jak działa umysł w zaprzeczeniu rzeczywistości i pomagają w usunięciu fałszywego postrzegania. Cokolwiek zdecydujesz, to nie próbuj nadganiać, czyli nie rób więcej niż jednej lekcji dziennie. Choć każda lekcja zawiera w sobie wszystkie pozostałe (Kurs jest sformułowany w sposób holograficzny), to jednocześnie każda lekcja ma ci coś bardzo cennego do zaofiarowania. I warto jej dać pełną uwagę 🙂

  4. Kochany, dziękuję bardzo. Świetny pomysł z tym Dniem Świstaka i tymi opisami. Kocham.😃💛

  5. Jestem pod wrażeniem. Bardzo dziekuje, za udostępnienie tych materiałów. Dziękuje za to, że jestes.

  6. Jesteś Cudem! Materiały są przygotowane niesamowicie, są bardzo profesjonalne. Super pomoc dla tych, którzy nie zdążyli się fizycznie teleportować na spotkanie. Dziękuję Ci!