Jeszua w Stajenczynkach

Podczas prowadzonego przeze mnie czterodniowego spotkania w Stajenczynkach w dniach 31 maja – 3 czerwca 2018 r. wydzieliłem dwukrotnie specjalny czas na channelling Jeszuy (Jezusa) poprzez mojego przyjaciela Przemka (obecnie używającego imienia: Tôma). Poniżej udostępniam nagrania. Zaznaczam, że nie każdy poczuje, że jest to dla niego. I to jest w porządku. Jeszua i tak jest cały czas obecny i mówi za pośrednictwem wielu kanałów. Jednym z takich kanałów jest po prostu twoje serce, gdzie zawsze możesz go spotkać. 🙂

W pierwszym nagraniu Tôma robi krótkie pięciominutowe wprowadzenie od siebie, a potem zaczyna się channelling Jeszuy. Drugie nagranie jest serią pytań uczestników spotkania i udzielanych przez Jeszuę odpowiedzi. Miłego słuchania!

Jeśli chcesz posłuchać, kliknij w link lewym przyciskiem myszki. Jeśli chcesz pobrać mp3, kliknij w link prawym przyciskiem myszki, a następnie „zapisz link jako”.

Więcej informacji oraz channelingów Jeszuy przez Przemka znajdziesz na stronie: https://drogadoboga.org/ .

7 Replies to “Jeszua w Stajenczynkach”

  1. Wielkie Dzięki za udostępnienie tego przekazu!!!
    Niestety nie mogłem być fizycznie obecny… czułem, że powinienem być w innym miejscu i zrobić to co w głębi serca czułem – przynieść uzdrowienie trudnej sytuacji…
    Ale czułem, że coś tracę, poświęcam… okazuje się, że niczego nie straciłem a utwierdziłem się w słuchaniu głosu serca… I cieszę się tym wybornym pokarmem! Dziękuję!

  2. Wdzięczności, którą czuję w sercu nie da do opisać słowami. Dziękuję❤️ Z miłością M