Transmisja na żywo w sobotę 14.01.2017 r.

OŚWIECAJĄCY TRENING UMYSŁU KURSU CUDÓW
Drugi tydzień z lekcjami Kursu

Zaproszenie do uczestnictwa w transmisji
audiowizualnej na żywo na facebooku
w sobotę 14 stycznia 2017 r. o godz. 21.00.

Transmisja na żywo na facebookuDużo się wydarzyło w tym ostatnim tygodniu praktyki z lekcjami Kursu Cudów. Było i jest mnóstwo światła. Wszelki opór, jaki mógł się pojawiać, tylko potwierdził to, że światło próbuje przeniknąć do broniącego się jeszcze umysłu. A więc wszystko jest w  porządku. 🙂 Ten Kurs działa, odczyniając fałszywe myślenie i postrzeganie! Podczas transmisji przyjrzymy się temu, co się pojawiło w trakcie praktyki i pozwolimy odejść naszym iluzjom. Jeśli chciałbyś, abym poruszył jakąs kwestię związaną z tym, co działo się dla ciebie podczas przerabiania pierwszych 14 lekcji Kursu Cudów, to możesz napisać do mnie emaila na: rafal@przemianaumyslu.pl.

Transmisja będzie trwała około 45 min. Zacznę od podsumowania lekcji, które przerobiliśmy, a potem będzie czas na ewentualne pytania. Pytanie będzie można zadać w formie krótkiego komentarza pod filmem.

Jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniu na żywo, to zapraszam Cię na stronę GŁOS SPOZA CZASU na facebooku o godz. 21.00 w najbliższą sobotę.

Do zobaczenia!