Wydarzenie: Bydgoszcz, 5.05.2018

Przywrócenie komunikacji

Bydgoszcz, 5 maja 2018 r.

Przywrócenie komunikacji

Wszyscy mieliście już doświadczenie prawdziwej komunikacji. Albowiem gdy do niej dochodzi, wykraczasz poza umysł, twoje serce się otwiera i dokonuje się połączenie na poziomie Duszy – w głębi Umysłu, przekraczające wszystko, co mogą wypowiedzieć lub nawet symbolizować słowa. Cel komunikacji jest zawsze taki sam – osiągnąć taką głębię połączenia dwóch umysłów, że oddzielenie zostaje przekroczone, a Miłość Boga przypomniana jako jedyna rzeczywistość. (Jeszua, Droga Mistrzostwa)

Spotkanie poprowadzi Rafał Wereżyński.

Serdecznie zapraszamy!

Czas spotkania:
Sobota, 5 maja
godz. 10.00-13.00
godz. 14.30-17.30

Będzie możliwość zakupienia na miejscu obiadu wegetariańskiego
w cenie 20 zł
(5 zł zupa, 15 zł drugie danie).
Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie zamówień u organizatora spotkania.

Miejsce spotkania:
ul. Czerkaska 11
Bydgoszcz, Osiedle Leśne
https://mapa.targeo.pl/czerkaska-11–ul/bydgoszcz-85-636/ulica

Informacje i zapisy:
tel.: (+48) 660 720 055 (Agnieszka)
e-mail: kwiatkowska.agnieszka@wp.pl

3 Replies to “Wydarzenie: Bydgoszcz, 5.05.2018”

 1. Dziękuję, Rafał, za doprecyzowanie użytego przeze mnie terminu:) Uwielbiam Twój jasny, konkretny sposób narracji 🙂 Wiem, że wszyscy jesteśmy równi, ale niektórzy z nas na tym ziemskim planie widocznie potrzebują pomocy kogoś takiego jak Ty. Dzięki, że jesteś:)
  Mam nadzieję, że z bożą, i Waszą, Kochani, pomocą, uda mi się spotkać z Wami w Bydgoszczy. Moc serdeczności dla wszystkich:)

 2. Kochani, czy ktoś z Was będzie jechał na spotkanie w Bydgoszczy autem, od strony Płocka, trasą 62?
  Pytam,ponieważ bardzo pragnę uczestniczyć w tym Wydarzeniu i poznać Duchową Rodzinę skupioną wokół Rafała, a nie mam jak dojechać.
  Mieszkam sama w małej wiosce między Płockiem a Włocławkiem, autobusów coraz mniej, a w weekendy to już w ogóle nie jeżdżą.
  Jeśli ktoś z Was móglby mi pomóc, to proszę o kontakt na adres:
  czas_satori@prokonto.pl Pozdrawiam:)

  • Witaj Hanka. Małe sprostowanie: Nie ma czegoś takiego jak Duchowa Rodzina skupiona wokół Rafała. Jest Duchowa Rodzina skupiona wokół Prawdy, wokół Ducha Świętego. Ja jedynie pozwalam Duchowi, aby mówił i działał poprzeze mnie. Ten sam Duch jest w każdym z nas. Jesteśmy więc równi jako bracia i siostry. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć dojazd do Bydgoszczy. Z tego, co wiem, to już kilka osób puściło Twoją prośbę w ruch po internecie. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia. 🙂