Jak to działa?

Kiedy odbywają się zajęcia online?
Aktualnie Spotkania z lekcjami Kursu Cudów odbywają się codziennie, zaś zajęcia Kursu Cudów Online co niedziela. Kalendarz zajęć znajdziesz TUTAJ.

Jaką formę mają zajęcia online i jak w nich uczestniczyć?
Zajęcia mają formę transmisji audio na żywo. Żeby uczestniczyć w Spotkaniach z lekcjami, wejdź w wyznaczonym czasie na stronę: http://www.przemianaumyslu.pl/kurs-cudow/pierwsze-50-lekcji/. Żeby uczestniczyć w zajęciach Kursu Cudów Online, wejdź z  kolei na stronę: http://www.przemianaumyslu.pl/zajecia/kurs-cudow-online. Nie musisz być zalogowany. Wystarczy, że masz włączony dźwięk w komputerze lub telefonie.

Czy można komunikować się ze mną podczas zajęć?
Tak. Jeśli chcesz napisać wiadomość podczas trwania zajęć, kliknij w znaczek chmurki na odtwarzaczu zajęć, a zostaniesz przeniesiony do okna czatu. Jeśli nie jesteś jeszcze zalogowany na platformie „Spreaker”, zostaniesz przeniesiony do okna logowania/rejestracji. Żeby móc się logować, trzeba się wpierw jednorazowo zarejestrować. Więcej informacji o rejestracji i logowaniu na Spreakerze znajdziesz TUTAJ.

Jak skomunikować się po zajęciach?
Jeśli chciałbyś podzielić się swoim odczuciem tego, co usłyszałeś, lub zadać mi pytanie po zajęciach, możesz to zrobić również poza Spreakerem poprzez zamieszczenie komentarza pod odtwarzaczem na stronie, gdzie prowadzone są zajęcia.

Jak podzielić się informacją o zajęciach?

Na odtwarzaczu zajęć online widnieje znaczek prowadzący do symboli portalów społecznościowych (Facebooka, Twittera oraz Google+). Jeśli klikniesz na któryś z tych symboli, możesz umieścić linka do danego nagrania na swoim profilu osobistym na tych stronach i dać znać znajomym, czego słuchasz.

Czy można odsłuchać zajęć w późniejszym terminie?
Tak. Można to zrobić w kilku miejscach:
– na tej samej stronie, na której odbywają się zajęcia na żywo lub:
– na kanale youtube: Głos spoza czasu, lub:
– przez podcasty ITunes.

Czy można ściągnąć zajęcia na swój komputer?
Tak. Żeby ściągnąć mp3 na swój komputer lub telefon, wystarczy się zarejestrować na platformie Spreaker.
Większość zajęć będzie dostępna do ściągnięcia przez co najmniej pół roku.

Czy zajęcia online są bezpłatne?
Tak. Zajęcia online są bezpłatne.
Jeśli chciałbyś przekazać darowiznę, informacje na ten temat znajdziesz TUTAJ.