Zajęcia online

Zajęcia onlineZajęcia online to jeden ze sposobów, jakich używam, by dzielić się radością płynącą z mojego doświadczenia duchowego przebudzenia. To wirtualne miejsce spotkania, w którym możemy połączyć się w doświadczeniu przemiany oraz przypomnienia naszej prawdziwej Jaźni.

Zajęcia te są również okazją, by przyjrzeć się głębiej pewnym ideom z Kursu Cudów. Nie chodzi tu jedynie o ich koncepcyjne rozważanie, gdyż zrozumienie nie przychodzi poprzez koncepcje, ale poprzez własne doświadczenie. Będę więc wspierał Cię w Twojej drodze do doświadczenia poprzez dzielenie się własnym zrozumieniem płynącym bezpośrednio z mojej przemiany. Jezus nazywa to w Kursie Cudów dzieleniem sie prawdziwą wizją, czy też Chrystusowym widzeniem. To mogę dać Ci bezpośrednio, pomagając w ten sposób w porzuceniu złudzeń i otworzeniu umysłu na doświadczenie uzdrowienia i przebudzenia. Doświadczenie to jest jednak całkowicie między Bogiem a Tobą. Tego nie mogę Ci dać. Mogę jedynie połączyć się z Tobą w tym, co już jest prawdą o Tobie.

Jeśli masz jakieś pytania, czy tematy, które chciałbyś poruszyć na naszych zajęciach, możesz do mnie napisać wiadomość na adres: rafal@przemianaumyslu.pl

Aktualnie możesz uczestniczyć w dwóch rodzajach zajęć online:

Serdecznie zapraszam.