Klucze do Królestwa – Lekcja 5 Drogi serca

Możesz być pewien, że gdy w pełni oddasz się odkrywaniu Drogi serca, to odkryjesz sposób bycia w świecie, który jednak nie pochodzi stąd. Odkryjesz taki sposób kroczenia przez życie, w którym doświadczysz bycia unoszonym przez coś, co zdaje się być na zawsze poza tobą, a jednak jest w tobie jako rdzeń i istota twego własnego istnienia. Świat nie zrozumie twej drogi. Nawet ty sam nie będziesz jej pojmował. Będziesz żył tajemnicą, przechodząc od tajemnicy do tajemnicy, unoszony i niesiony przez coś, co przynosi głębi twej duszy satysfakcję i spełnienie daleko wykraczające poza cokolwiek, co możesz sobie teraz wyobrazić. (Droga serca, fragment lekcji 5)

Zapraszam do przesłuchania, przeczytania oraz praktyki dopiero co przetłumaczonej Lekcji 5 Drogi serca, która omawia między innymi Klucze do Królestwa, czyli: pragnienie, intencję, przyzwolenie i poddanie się. Aby zapoznać się z lekcją 5 Drogi serca, wejdź na stronę: : http://drogamistrzostwa.pl/droga-serca-lekcja-5/

4 Replies to “Klucze do Królestwa – Lekcja 5 Drogi serca”

 1. Kochani mam zwyczaj ściągania sobie kolejnych lekcji i przesłań na mp3 w telefonie, w razie gdybym chciał sobie posłuchać a nie był akurat w zasięgu internetu to zawsze mam dane nagranie pod ręką. Jednak tę akurat lekcje nie udaje mi się całej pobrać, pobiera się do 22, 8 minuty i koniec, wygląda jakby przeszło całe nagranie, ale dźwięk jest tylko do tej 22 minuty. Jeżeli również sobie pobieracie lekcje na tel dajcie proszę znać czy ta- 5 lekcja wygrała się cała.
  A za samo tłumaczenie i udostępnienie z całego serca dziękuję i do zobaczenia za kilka dni w Bydgoszczy.
  Kocham i już się cały raduje 😘🤩 💖

  • Właśnie wgrałem lekcję 5 jeszcze raz i już wszystko powinno być w porządku. Dzieki za wiadomość i do zobaczenia 🙂

   • Hej, hej Rafale 🙂
    Rzeczywiście pomogło! Dziękuję pięknie za interwencję bo już myślałem że albo telefon, albo internet mi szwankuje.
    Do miłego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*